HALE FROST
  HALE SYSTEMOWE
I KONTENERY
  HALE INDYWIDUALNE
PŁYTA WARSTWOWA
  POLIURETAN
    - ŚCIANA
    - DACH
    - PŁYTY CHŁODNICZE
  WEŁNA MINERALNA
    - ŚCIANA
    - DACH
  STYROPIAN
    - ŚCIANA
    - DACH
PŁYTA IZOLACYJNA
Z PIANKI PIR
OCHRONA ŚRODOWISKA
ŚRODKI SMARNE
    - SMARY AKTYWNE
  - SMARY SPECJALISTYCZNE
  - SMARY W AEROZOLU
  - MATERIAŁY   TECHNOLOGICZNE
  - ŚRODKI CZYSZCZĄCE
  I MYJĄCE
  - DODATKI   EKSPLOATACYJNE
  - OLEJE SPECJALISTYCZNE
  - ARMATURA   SMAROWNICZA
  - UKŁADY CENTRALNEGO   SMAROWANIA
  - SZYBKOZŁĄCZA
  - WYROBY GUMOWE
WĘDKARSTWO, ŁOWIECTWO
POWER MACHINERY
 
 
MIND C

Mind C to zwiększający smarność dotatek do oleju pracującego w maszynach bez filtrów.

MIND C jest wyraźnie różny od jakichkolwiek z tak zwanych “dodatków”, które tylko próbują ulepszyć jakość filmu smarów.

MIND C łączy się chemicznie z warstwami powierzchniowymi stopów łożyskowych, (żelaznych i nieżelaznych), by tworzyć mikroskopijną jednocząsteczkową ochronę. Logicznie, zużycie albo usuwanie materiału zdarza się wówczas, kiedy film oleju albo smaru rozdziela się momentalnie i metal może trzeć o metal.
Wynik: nagłe tarcie i każdorazowe usuwanie małych cząstek metalu. Ten proces, który zdarza się częściej lub rzadziej, (zależnie od założeń projektowych wyposażenia), niekorzystnie wpływa na trwałość wyposażenia i wydłuża czas przestojów remontowych. Dlatego, większość dodatków, które mają ulepszyć „siłę smarowania filmu” jest tylko marginalnie efektywna. Ponieważ filmy smarowania rozdzielają się i wystawiają nagi metal pod ładunkiem, jakakolwiek poprawa jest chwilowa. Kosztowne zużycie i tarcie zdarzają się dopóki film olejowy nie zostanie przywrócony. Z MINDEM C utrwalonym na miejscu, powierzchnie metalu są chronione przed niekorzystnym wpływem „startów zimnych”. Za każdym razem część filmu smarowania oddziela powierzchnie styku metalu, które zamiast ciągłego ścierania się, wypolerują się nawzajem. To polerujące działanie na powierzchnie wystające i krawędzie, faktycznie powiększają obszar powierzchni styku. MIND C zatrzymując nadmierne zużycie i znacznie redukując tarcie umożliwia znaczną oszczędności energii. Niepowtarzalność MINDU C pozwala na jego użycie w szerokim zakresie przemysłowych aplikacji . Dyno Test pokazał , że MIND C połączony z mieszaniną benzynowo-olejową dla dwusuwowych pił elektrycznych, podniósł wydajność mieszanki benzynowo-olejowej o 10% przez wyeliminowanie korka parowego i znaczne zmniejszenie wibracji.

MIND M

Mind M to dodatek do oleju zmniejszający tarcie i zużycie metali.

Dodatek do oleju MIND M to kompleks węglowodorowy zaprojektowany szczególnie dla zmniejszenia zużycia i tarcia metali żelaznych i nieżelaznych. MIND M łączy chemicznie z metalem, tworząc mikroskopijną, jednocząsteczkową, odporną na zużycie warstwę. Ta wyjątkowa formuła łączy nadzwyczajne cechy środków aktywnych z innymi komponentami, które spełniają wymagania Wojskowej Specyfikacji. MIND M pomaga utrzymać ostrość ostrzy narzędzi, pozwala głębsze cięcia , poprzez zmniejszenie energii wejścia ostrza. MIND M znacznie zmniejsza zużycie i sczepianie się metalu podczas okresu postoju; przez to zwiększa długowieczność wyposażenia. MIND M tworzy gładką powierzchnię między łączeniem w węźle trybologicznym dzięki temu zmniejsza tarcie. Jedną ze znaczących i unikalnych cech MINDU M jest jego zdolność chemicznego przylegania. MIND M nie osuszy powierzchni metalu podczas bezczynnych okresów, ale raczej pozostaje na miejscu by ochronić części podczas startów zimnych.